Ноќното скијање и забава со DJ Ljubisha во ски-центарот Нижеполе

Забава, дружење и музика во една опуштена атмосфера и поинаков амбиент, кој што може да се доживее само во Ски-центарот ,,Стрежево” во Нижеполе.

Утре (четврток, 21.12.23), од 19-22 часот, Ве покануваме да уживате во зимскиот амбиент и ноќното скијање пропратено со музичка магија.

Четврточната журка, во ритамот на DJ LJUBISHA, започнува во 19 часот, а ние ви ветуваме добра забава.

Четврток е денот за нашите посетители да почуствуваат позитивна енергија, релаксација и адреналин.